image
image

Distillery Avon Nawilżający krem do twarzy SPF25 z filtrem mineralnym (30 ml)

₽69.00 (RUB)
0 Reviews
Co ty opowiadasz za historiee profile picture   
Published By Co ty opowiadasz za historiee

Currently unavailable.

  
  •  LocationBiałystok
  •  StatusCurrently unavailable.
  •  TypeNew

Details

Pełen naturalnych, wyłącznie wegańskich składników nawilżający krem do twarzy Distillery Avon chroni, nawilża i matuje skórę przez cały dzień.

Działanie:formuła z mineralnym filtrem SPF 25 i gliceryną w 100% pochodzenia roślinnego, skuteczniematuje, intensywnie nawilża i chroni skórę
Efekt:świeżo i zdrowo wyglądająca, idealnie nawilżona cera
ekologiczny, wegański, testowany klinicznie i alergologicznie
Szukasz bezkompromisowej pielęgnacji dla swojej cery? Postaw na w pełni ekologiczną, wegańską, mocno skoncentrowaną formułę Distillery! Ten wyjątkowy krem na dzień zawiera glicerynę, tlenek cynkowy i destylowany ekstrakt z róży, które pomogą uporać się z błyszczeniem skóry i intensywnie ją nawilżyć. Dodatkowo, zawarty w recepturze filtr mineralny ochroni ją przed czynnikami zewnętrznymi, by dłużej wyglądała świeżo i zdrowo.

Jak stosować?

Niewielką ilość kremu wsmaruj w uprzednio oczyszczoną twarz i szyję, wykonując płynne ruchy od dołu w górę i na zewnątrz. Stosuj rano. Biała warstwa po aplikacji to normalne działanie kremu, wsmaruj ją do całkowitego wchłonięcia.

Inspiracja

Poznaj markę Distillery od Avon – t0 nasza odpowiedź na pośpiech i ciągłe zabieganie w świecie nowoczesnych technologii. To powrót do natury i ekologicznych składników w najczystszej postaci, czerpanych wyłącznie z jej potężnych darów.