imageimageimageimageimage
image
image
image
image
image

WINDOWS 7 PROFESSIONAL [100002-PL]

₽159.00 (RUB)
0 Reviews
Co ty opowiadasz za historiee profile picture   
Published By Co ty opowiadasz za historiee

Currently unavailable.

  
  •  LocationPolska
  •  StatusCurrently unavailable.
  •  TypeNew

Details

Informacje o produkcie "Windows 7 Professional"
System operacyjny Windows 7 Professional jest następcą systemu Windows Vista. System ten, jak wszystkie profesjonalne edycje systemów operacyjnych Windows, został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych użytkownikach oraz do pracy w przedsiębiorstwach. Zostało tu wprowadzone bardzo dużo ulepszeń i to w wielu zakresach. Dotyczy to zarówno części optycznej, optymalizacji interfejsu, jak i części systemowej oraz bezpieczenstwa. Dokonano zmian w Windows Explorer i nowym centrum zabezpieczeń.

Wzrost wydajności i intuacyjna obsługa

Przyjazny interfejs użytkownika jest priorytetem firmy Microsoft. Dlatego właśnie w systemie operacyjnym Windows 7 Pro poprawiono zarówno szatę graficzną wielu programów, jak również samego systemu. Wiele programów, takich jak Paint, WordPad zostały wyposażone we wstążke, tak jak to miało miejsce już w programach Microsoft Office 2007. Znany z Vista pasek programów, został z Microsoft Windows 7 Professional usunięty. Widgety mogą teraz być umieszczane na dowolnym miejscu pulpitu. Win 7 Professional działa szybciej niż jego poprzednia wersja a wymagania systemowe, mimo wielu optymalizacji, są mniejsze niż u poprzednika. Windows 7 Professional wprowadza również nowy DirectX 11, który odpowiedzialny jest za poprawę wydajności w obróbce grafiki. Win 7 Professional obsługuje teraz alternatywne urządzenia wejściowe typu tablet z rozmaitymi funkcjami, takimi jak multi-touch.

Innowacje programowe w systemie operacyjnym Windows 7 Pro

Ulepszenie wydajności, czy optymalizacja interfejsu nie są jedynymi korzyściami, które ma Państwu do zaoferowania Microsoft Windows 7 Professonal. Nowe programy i funkcje znacznie przyspieszają pracę i ułatwiają zarządzanie:

Biblioteki: wirtualne foldery w przeglądarce Windows do szybkiego zarządzania danymi.
Nowe centrum zabezpieczeń: skaner antywirusowy i monitorowanie firewalla.
Sterowanie głosem: pomoc użytkownikom niepełnosprawnym.
Device Stages: zarządzanie obsługą urządzeń zewnętrznych.
Program do protokołowania blędów.
Konfiguacja sieci domowych.
Polepszona wyszukiwarka w systemie Windows
Bezpieczeństwo z systemem operacyjnym Windows 7 Professional

Win 7 Professional jest nie tylko łatwy w obsłudze i bardzo wydajny: Microsoft potraktował tu kwestie bezpieczeństwa, również jako sprawę priorytetową. Program obsługuje teraz również standardowo biometryczne uwierzytelnianie za pomocą odcisków palców. W porównaniu z Windows Vista, w Microsoft Windows 7 Professional możliwe jest tylko stopniowe sterowanie kontami użytkownikow. Teraz program pracuje z tzw: czarna lista programów systemowych, gdzie regulowane są prawa administratora. Ma to na celu zwiększene bezpieczeństwa w pracy z krytycznymi aplikcjami. Wszystkie one są oddzielnie rozpatrywane i podczas realizacji, bądą zawsze żądały potwierdzenia. Aby system pozostawal cały czas bezpieczny, Microsoft regularnie dostarcza wszelkich aktualizacji programów i sterowników.

Zakupujac Microsoft Windows 7 Professional, dostajecie Państwo do ręki idealny system operacyjny dla przedsiebiorstw lub klientów o wysokich wymaganiach w sferze prywatnej. Rozszerzone funkcje i dodatki pomagają Państwu optymalnie wykorzystać Wasz komputer.

MICROSOFT WINDOWS 7 PRO - WYMAGANIA SYSTEMOWE
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 7 Professional
Procesor
1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Pamięć RAM
1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Miejsce na dysku twardym
16 GB wolnej przestrzeni dyskowej (32-Bit) lub 20 GB (64-Bit)
Karta graficzna
DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0- lub nowszym
Karta dźwiękowa
bez wymagań