image
image

WINDOWS 10 HOME [100006-PL]

₽428.99 (RUB)
0 Reviews
Co ty opowiadasz za historiee profile picture   
Published By Co ty opowiadasz za historiee

Currently unavailable.

  
  •  LocationPolska
  •  StatusCurrently unavailable.
  •  TypeNew

Details

Chociaż nowy system operacyjny Windows 10 Home, oferowany zarówno zaawansowanym, jak i początkującym użytkownikom, jak sama nazwa wskazuje - daje optymalne wsparcie dla komputera w domu, to jednak równie dobrze sprawdzi się on też w środowisku biznesowym. Jak każda dotychczasowa wersja „Home” firmy Microsoft, również Microsoft Windows 10 Home przekonuje do siebie bardzo przyjaznym interfejsem. W zależności od tego, na jakiej platformie zastosujemy Microsoft Windows 10 Home, zawsze dostosuje się on do danego urządzenia i jego właściwości. Wymagania systemowe dla Win 10 Home są takie same, jak w dwóch poprzednich wersjach systemu Windows 7 i 8.1. Z tego względu system operacyjny MS Windows 10 Home funkcjonuje bez problemów, nawet na nieco starszych komputerach.

Nowe funkcje w systemie operacyjnym Windows 10 Home

Oprócz zmian optycznych, Win 10 Home wnosi z sobą również szereg nowych funkcji:

Cortana: sterowana głosem osobista asystentka do obsługi systemu.
Microsoft Edge: nowa przeglądarka internetowa, zastępujaca poprzednią wersję Explorera.
Rozpoznawanie twarzy i odcisków palców – jeśli dostępne są odpowiednie urządzenia.
Continuum: tryb tableta, dla urządzeń obsługiwanych dotykowo.
Windows Holographic: platforma dla obsługi okularów holograficznych – HoloLens.
Oprogramowanie i gry

Normalne programy obsługujące kalendarz, pocztę, muzykę, video i zdjęcia, są tak jak zwykle zawarte w systemie operacyjnym MS Windows 10 Home. Inną, nową funkcją, która przynosi z sobą Microsoft Windows 10 Home, jest nowy DirectX 12, który graficznie wspiera gry komputerowe. Nowe funkcje umożliwiają obsługę gier z Xbox One na komputerze, jak i przez sieć domowa lub poprzez internet. Zapewniona jest przy tym również potrzebna wydajność.

Optymalizacje programów w systemie operacyjnym Windows 10 Home

Znane menu startu zostało w Microsoft Windows 10 Home przerobione i proponuje teraz system kafelków, w którym można dowolnie dopasowywać funkcje. Desktop w nowym systemie operacyjnym posiada możliwość tworzenia wielu pulpitów wirtualnych, do wykorzystywania w różnych obszarach. Windows - Store, podczas przechodzenia na Win 10 Home, został ustandaryzowany do pracy z wszystkimi wersjami.

Bezpieczeństwo i ochrona danych

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to system operacyjny Windows 10 Home do uwierzytelniania internetowego wykorzystuje Standard 2.0 FIDO-Alliance. Wprowadzono tu również tryb uwierzytelniania biometrycznego „Microsoft Hello”, który pozwala na meldowania się bez potrzeby wprowadzania hasła. W kwestii zabezpieczenia, to w porównaniu z poprzednimi wersjami systemu, użytkownicy MS Windows 10 Home, mają teraz o wiele większy wybór. W ustawieniach systemowych, dotyczących połączeń z Microsoft w kwestiach Feedbacks, istnieje dużo możliwości indywidualnych regulacji i dostosowań w poszczególnych obszarach.

Optymalne wsparcie poprzez Microsoft Windows 10 Home

W przyszłosci, zgodnie z tym, co komunikuje Microsoft, nie będą publikowane żadne kolejne wersje Windowsa. Zamiast tego, Windows powinien być wykorzystywany, jako usługa. To oznacza, ze kupujący ten system operacyjny, będą otrzymywać nie tylko kolejne aktualizacje i poprawki, ale również funkcje, które nie były jeszcze dostępne w momencie zakupu.

Wskazówka: Prosimy pamiętać, że tą wersję Windows 10 Home nie można uaktualnić do Windows 10 Pro!

MICROSOFT WINDOWS 10 HOME - WYMAGANIA SYSTEMOWE
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 10
Procesor
Procesor lub SoC z minimum 1 GHz
Pamięć RAM
1 GB dla 32-Bit lub 2 GB dla 64-Bit
Miejsce na dysku twardym
16 GB dla systemu 32-Bit lub 20 GB dla 64-Bit
Karta graficzna
DirectX 9 lub wyżej ze sterownikiem WDDM 1.0
Karta dźwiękowa
bez wymagań