Większość chorób to nie CHOROBY! W 3 miesiące wyleczyli się bez LEKÓW / dr Anthony Chaffee

image

Film mówi o dziejącej się zagładzie ludzkości - ludobójstwie , którego jesteśmy świadkami właśnie teraz ..Strzeżcie się tzw, służby zdrowia , która działa na rzecz korporacji farmaceutycznych - judeo-satanistów czyli syjonistów realizujących NWO pod niewinną nazwą ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ.
TO SĄ BESTIE !!

Naturalne byłoby, gdyby noworodek pozostawał na klatce piersiowej matki przez co najmniej godzinę po urodzeniu. W związku z tym pępowina ma zaledwie 50 do 60 centymetrów długości, wystarczy, aby maluszek dotarł do piersi mamy. I teraz nie mówię tylko o pozytywnych uczuciach dla matki i dziecka, ale także o transfuzji krwi osocza. Czwarta krwi noworodka w momencie urodzenia znajduje się jeszcze w osoczu, a jeśli zostawimy pępowinę nienaruszoną przez co najmniej 25 minut, dziecko wchłonie pozostałą krew i nie będzie cierpiało na anemiię, jak to często bywa.
Ponadto transmisja ta dotyczy również tych "wspaniałych" komórek macierzystych w sprzedaży, które dostają się z osocza do ciała dziecka tam gdzie jego miejsce, a nie do banku w Grecji czy Danii.
Zwierzęta zjedzą osocze swoich dzieci dopiero jakiś czas po urodzeniu, nie od razu. Z tej perspektywy jesteśmy jedynymi ssakami, które przecinają pępowinę zaraz po urodzeniu dziecka. Barbarzyński i traumatyczny zabieg dla dziecka, które ledwo przyzwyczai się do oddych Dlatego w planie urodzenia powinno być możliwe przecięcie pępowinki dopiero po przestanie pulsować, czyli po około 25 minutach, co jest koniecznością i nie powinno być uważane za kaprys.
Jeśli chodzi o narodziny lotosu, to starożytna praktyka, a gdyby była tak niebezpieczna jak cywilizacja, to już dawno byśmy wyginęli.
Czy wielokrotnie mówili Ci, że wartość KOMÓRKI STEM Twojego dziecka wynosi około 2 000 do 4 000 euro? To zależy od wyrafinowanego pakietu, który wybierzesz podczas ich "zbioru" w pierwszych minutach po urodzeniu, prawda? Jasny wniosek jest taki, że są drogie. Naprawdę są bardzo drogie. Tak cenne komórki macierzyste są dosłownie warte ceny ZŁOTA! Ale nie dla banków komórek macierzystych, TYLKO WASZE DZIECI! To najcenniejsze dziedzictwo, które przechodzi bezpośrednio z osocza w pierwszych minutach urodzenia.
Komórki macierzyste powstają od poczęcia i znajdują się w osoczu, organie zewnętrznym, który karmi Twoje dziecko przez 9 miesięcy. Komórki macierzyste Twojego dziecka to inteligentne komórki, które przenoszą się z osocza do ciała noworodka, chyba że pępowina zostanie przecięta/zaciśnięta na 25 minut z powodu wspomnianego transferu krwi z osocza. Ponadto te komórki macierzyste naprawią wszelkie nieprawidłowości poporodowe i uszkodzenia dziecka.
Czy teraz rozumiesz, dlaczego są setki firm, które chcą mieć komórki macierzyste Twojego dziecka? Największą głupotą jest wierzyć w straszne historie tworzone przez wysoko opłacane zespoły marketingowe, aby sprawić, że uwierzysz, że uratują Cię kiedyś w życiu, jeśli zapłacisz dużo...
Dlatego proszę kochana MAMO nie daj się kupić i zajmij się całym sumieniem,dogłębnie się poinformuj zanim wyciągniesz z kieszeni tysiące euro,tylko po to,aby pozbyć się komórek macierzystych własnego dziecka i jego 150 ml krwi f z łożyska.
(Według DITTTY DEPNER - terapeuta i założyciel holistycznej koncepcji renesansu oraz holistycznego doradcy ds. płodności, ciąży, narodzin i życia

image

2 yrs

PROTESTY, GRABIEŻE, MORDOWANE ZWIERZĘTA DOMOWE I MASOWE SAMOBÓJSTWA W SZANGHAJU W CHINACH, GDY LUDZIE GŁODUJĄ PODCZAS BLOKAD
Podczas gdy wszyscy oglądają dziś obecny spektakl w teatrze o nazwie „Ukraina”, tysiące ludzi popełnia samobójstwo w Szanghaju w Chinach, ponieważ jego 25 milionów mieszkańców nadal jest zamkniętych, a wielu z nich podobno głoduje, ponieważ nie mogą dostać jedzenia.

Protesty i grabieże podobno się rozpoczęły, a straszne obrazy pojawiają się ludzi skaczących na śmierć z budynków, podczas gdy inni wieszają się. Psy i koty są mordowane na ulicach.

A to jest Szanghaj! W przeszłości spędziłem czas w Szanghaju i jest to najnowocześniejsze miasto w Chinach. Jego dzielnica finansowa i handlowa rywalizowałaby z Manhattanem w Nowym Jorku, Magnificent Mile w Chicago lub Beverly Hills w Los Angeles.

Jeśli może się to zdarzyć w Szanghaju, może się zdarzyć wszędzie.

Słowa nie są w stanie opisać tego, co dziś oglądałem z raportów wychodzących od ludzi na miejscu, więc stworzyłem krótki montaż wideo, który zakomunikuje, co dzieje się teraz w Szanghaju, lepiej niż cokolwiek, co mogę napisać.

To jest BARDZO GRAFICZNE! To ci przeszkadza. Płaczę jak dziecko za każdym razem, gdy oglądam te klipy.

Ale platformy mediów społecznościowych Big Tech cenzurują wiele z tego i nie widzę tego w ogóle ani w mediach korporacyjnych, ani w mediach alternatywnych.

Ale to powinny być teraz wiadomości z pierwszych stron gazet!

Autor: Brian Shilhavy

About

Medycyna Holistyczna zajmuje się profilaktyka i naturalnymi, nieszkodliwymi metodami leczenia.

Grupa jest przeznaczona dla ludzi mądrych i kulturalnych którzy zainteresowani są wymiana informacji na ten temat.

ZASADY:

********************************************

1.Posty dodajemy na białym tle !!!

Moderatorzy i Administratorzy mogą używać kolorowego tła na ważne posty. Proszę jednak wybierać gustowne tła ... ;-)

********************************************

2.Każde zdjęc