Pozwólcie, że opowiem wam bajkę dobro kontra zło — bajkę New Age, którą globaliści opowiedzą wam pod koniec Pierwszego Ucisku.
❗Pamiętaj, że to jest ich historia – ich narracja NWO – nie moja… i to wszystko to ich bzdury…
?Film1:
"Gdy zbliżał się czas końca obecnej Ery Zła na naszym świecie, Siły Ciemności spiskowały, aby zapobiec powrotowi Sił Światła. Opracowali spisek, w ramach którego unicestwią większość rasy ludzkiej, zwłaszcza wyznawców, i mocno ujarzmią i wypiorą mózgi resztki zszokowanej skorupy pod rządami Jednego Rządu Światowego. Miałoby to być zrobione, aby kiedy Siły Światła powróciły zgodnie z planem, znalazłyby całą planetę zjednoczoną w opozycji do nich. Ale Bóg, w pełni znając ich spisek, ułożył własny plan..."
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Harmonogramy dla opracowanych przez globalistów Pierwszego i Drugiego Spełnienia…

?Pierwszy ucisk ( „szatańskie oszustwo” ) rozpoczął się we wrześniu 2018 roku, osiągnie punkt środkowy w marcu 2022 roku i zakończy się we wrześniu 2025 roku.
?Drugi Ucisk ( „Prawdziwy Ucisk, który zakończy się powrotem Jezusa Chrystusa” ) rozpocznie się we wrześniu 2025 roku, osiągnie punkt środkowy w marcu 2029 roku, a zakończy we wrześniu 2032 roku...

✡️Im więcej patrzę na przymusowe przejęcie przez Żydów Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego (poprzez rewolucję komunistyczną) i podstępne przejęcie przez Żydów Kościoła rzymskokatolickiego (poprzez jezuitów)...

‼️❤️ Zrozumcie żydzi tak naprawdę nic nam nie robią, "jedynie";
oszukują nas, żebyśmy zrobili to wszystko sobie. Tak więc zadaniem, które stoi przed nami, jest edukacja, a nie przemoc.
Koniec tego koszmaru nadejdzie tylko wtedy, gdy staniemy się mądrzy w ich planach i odmówimy dalszego udziału w nich...

‼️Polecam przejrzeć poniższy artykuł, zrozumiecie wszystko, cały ten teatr, w którym uczestniczymy w drodze do NWO?️? ? (ogólnoświatowe prawo religijne + wszechobecne technologie nadzoru + wzmocniona ONZ z ogromnymi uprawnieniami policyjnymi i wojskowymi = Globalny Terror ?) ⤵️w komentarzu link❗

?Film2: ⏩✡️? Więc chcą założyć „Religijne ONZ” w Jerozolimie, co? Widząc to, zrodziło się wiele pytań i pomysłów…

?Ponieważ jest prawdopodobne, że meczet Al-Aksa (który znajduje się na Wzgórzu Świątynnym w Jerozolimie) zostanie zniszczony podczas wojny Gog/Magog, czy świątynia, którą zbudowali na jego miejscu, będzie „Świątynią Religijną ONZ” / wielowyznaniową ?

?Czy sama Świątynia ONZ będzie „ohydą spustoszenia”, która stoi w „świętym miejscu” (Wzgórzu Świątynnym)? Jeśli otworzą je 3,5 roku po przejęciu przez Putina ONZ, odpowiedź brzmi zdecydowanie „tak”.

Jeśli globaliści będą kontynuować swoje plany dotyczące Trumpa i Jerozolimy w przyszłym miesiącu, meczet Al-Aksa może zostać zniszczony podczas wynikłej bitwy. To utoruje drogę do rozpoczęcia budowy Trzeciej Świątyni / Świątyni ONZ (prawdopodobnie we wrześniu tego roku).

❤️ Zapomnieli o małym szczególe , że My Wiemy o tym, iż LUDZIE to jest owa Trzecia świątynia ‼️ ??
Moje profile: FB i Vk:
https://m.facebook.com/story.p....hp?story_fbid=149882

https://vk.com/wall655965749_3789