GLOBALNEJ PANDEMIA HIV/AIDS - Historia

Comments · 898 Views

Chciałby napisać parę słów o zgonach na chorobę podczas wcześniejszej GLOBALNEJ PANDEMII Hiv.

Znalazłem ciekawy artykuł opisujacy te wydarzenia z przeszłości. Wielu z nas pamięta lata 80te i 90te. My wychowani byliśmy w czasach globalnej Pandemii strachu przed HIV ogłoszonej przez WHO w latach 80-tych, gdzie zakażenia stwierdzane były za pomocą (fałszywego?) pcra. Tu jest artykuł kogo wybierano do testów leków jak AZT i pochodne, które już wcześniej znane były z wysokiej toksyczności. AZT wykończyło wg różnych źródeł wiecej ludzi niż pomogło. Nie tylko narkomanów i degeneratów uzależnionych od tabletek i używek lecz sieroty z Nowego Jorku. Zwróćcie uwagę kto dopuszczał te leki. Ciekawa korelacja, pierwszy lek na HIV/Aids dopuszczonych przez Anthony Faucci......
Pierwszy lek na Kowid - remdesivir dopuszczony przez .....Anthony Faucci. (Remdesivir uszkadza nerki, odklada sie woda w organiźmie i zalewa płuca - latwo zwalić na kowid). Wtedy sierotom w Nowym Jorku 'stwierdzano' hiv za pomocą pcra. Bardzo łatwe do zrobienia w domu dziecka. Wystarczy wpaść i robić testy. Teraz nowe leki testuje się na grypowiczach z testem pozytywnym.
We związku z tym chciałbym się zapytać czy ktokolwiek z Was słyszał o jakimkolwiek hospicjum dla chorych na AIDS. Powinny być przecież wszędzie. Ja nie słyszałem o żadnym, ale moze się mylę i są one wszędzie tylko nie wiemy.
 
 
https://www.worldtribune.com/flashback-faucis-nih-funded-experiments-on-aids-orphans-in-new-york-city
Comments