Panna młoda przygotowała listę prezentów. Ciężko ją zadowolić

Comments · 9905 Views

Gucci, Louis Vuitton, Calvin Klein – prezenty ślubne tych marek, znajdują się na jej liście. Goście będą mieli spore wyzwanie. Taką pannę młodą ciężko zadowolić.

Ślub to wyjątkowy dzień dla każdej kobiety. Kiedy myślimy o prezentach ślubnych, już widzimy komplety zastaw nie w naszym stylu, garnki, pościele i wszystko to, co później utknie na dnie naszej szafy. Żeby zapobiec tym prezentowym wpadkom, warto zapewnić naszym gościom listę rzeczy, które mogą okazać się dla nas przydatne. Jednak warto pamiętać o tym, żeby nie przesadzić z wymaganiami.

Prezenty ślubne, dla tych, których ciężko zadowolić

Jedna z panien młodych narzuciła swoim gościom, żeby na prezent ślubny wybrali pozycję z przygotowanej przez nią listy. Chociaż niektórzy, na dźwięk wyrażenia "lista prezentów", czują ulgę, że nie będą musieli główkować nad tym, co kupić parze młodej, to niestety czasem mogą się rozczarować. W tym przypadku minimalna wartość prezentu przekracza 300£.

Zobacz także:

Panna młoda wpadła w szał. Szwagierka zjadła jej tort weselny

Komunikacja miejska w Warszawie. Magda, Iga i Hania przeżyły piekło

Jaka zdrada jest gorsza? Zaskakujące odpowiedzi

Druhna zemdlała na ślubie przyjaciółki. Jednak na zdjęciu uwagę przykuwa coś innego

Na jej liście znajdują się m.in. wyposażenie kuchenne o wartości powyżej 280£, portfele Gucci'ego i Louis'a Vuitton'a, ubrania o wartości POWYŻEJ 325£, kosmetyki również nie tańsze niż 325 £ czy karty prezentowe takich marek jak Calvin Klein lub Gucci (oczywiście powyżej 325£).

Prezenty ślubne - każdy znajdzie coś dla siebie

Dla gości, którzy nie są przekonani do inwestowania takiej sumy w ubrania czy kosmetyki, pozostaje jeszcze alternatywa: samochód, remont domu, obrazy i meble do mieszkania lub gotówka. Jednak nie myślcie, że tym, którzy wybiorą gotówkę, uda uniknąć się minimalnej wymaganej wartości 325£. Jeśli panna młoda znajdzie w kopercie mniej, będzie co najmniej rozczarowana.

Na koniec zapewnia, że jeśli ktoś się przyzna, że nie może pozwolić sobie na prezent, którego by oczekiwała, to być może dojdą do kompromisu. Nalega jednak, żeby się z nią kontaktować w tej sprawie.

Źródło: https://kobieta.wp.pl/panna-mloda-przygotowala-liste-prezentow-ciezko-ja-zadowolic-6430730778687105a

Comments