Druhna zemdlała na ślubie przyjaciółki. Jednak na zdjęciu uwagę przykuwa coś innego

Comments · 6678 Views

Druhna martwiła się, zrujnowała ślub przyjaciółki, bo zemdlała podczas przysięgi. Jednak to nie to najbardziej rzuca się w oczy, kiedy patrzymy na ślubne zdjęcia.

Jeden z internautów udostępnił na stronie Reddit zdjęcie ze Snapchata zrobione podczas ślubu. Widać na nim uśmiechniętą parę młodą, która przyrzeka sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską - jednak to nie oni są na pierwszym planie. Znalazła się na nim druhna, która widocznie bardzo przeżyła ślub przyjaciółki, bo zemdlała w czasie przysięgi. Jeden z gości uwiecznił moment, kiedy leżała na ziemi, a druga druhna próbowała ją ocucić. Chociaż internauci współczuli kobiecie, że znalazła się w takiej sytuacji, to większość z nich była bardziej przejęta tym, co jest na drugim planie zdjęcia.

Zobacz także:

Matki wyszły na ulicę. Opiekują się swoimi dziećmi przez całe życie

Dzień Chłopaka. Prezenty, historia, tradycja

12-latka urodziła dziecko. Psycholog Aleksandra Piotrowska komentuje sprawę

Pielęgniarki szkolne o absurdach swojej pracy. Na jedną przypada tysiąc uczniów

Strój na ślub

Zarówno pan młody, jak i jego drużbowie wybrali na ceremonię nietypowy strój. Zamiast spodni od garnituru założyli mało eleganckie dżinsy. Wzbudziło to sporo kontrowersji wśród internautów, którzy nie pozostawili w komentarzach suchej nitki na mężczyznach. Jeden z nich napisał: "Powiedziałbym, że to 'sposób na zrujnowanie ślubu', ale myślę, że to faceci w dżinsach go zepsuli" - napisał. Inni komentujący podkreślali, że omdlenie to nic w porównaniu do tego, jak ubrał się pan młody i drużbowie.

Źródło: https://kobieta.wp.pl/druhna-zemdlala-na-slubie-przyjaciolki-jednak-na-zdjeciu-uwage-przykuwa-cos-innego-6429076762207873a

Comments