Panna młoda wpadła w szał. Szwagierka zjadła jej tort weselny

Comments · 9265 Views

Jedna ze świeżo upieczonych panien młodych podzieliła się w mediach społecznościowych przykrym incydentem. Jej szwagierka zjadła kawałek tortu weselnego, który miał być przeznaczony na specjalną okazję.

W Stanach Zjednoczonych przyjęła się tradycja, że para młoda mrozi kawałek swojego tortu weselngo, aby móc wrócić do jego smaku w dniu rocznicy ślubu. Jedna z panien młodych postanowiła podtrzymać ten zwyczaj i zamroziła górną warstwę swojego tortu. Razem z mężem planowali delektować się nim podczas pierwszej rocznicy ślubu.

Zobacz także:

Komunikacja miejska w Warszawie. Magda, Iga i Hania przeżyły piekło

Jaka zdrada jest gorsza? Zaskakujące odpowiedzi

Druhna zemdlała na ślubie przyjaciółki. Jednak na zdjęciu uwagę przykuwa coś innego

Matki wyszły na ulicę. Opiekują się swoimi dziećmi przez całe życie

Tort weselny – źródło konfliktów

Niestety, słodkości nie dotrwały nawet do końca podróży poślubnej pary. Ubiegła ich siostra pana młodego. Świeżo upieczona mężatka wpadła w szał. Wylała swoją gorycz na portalach społecznościowych. Opisała sytuację, nie przebierając w słowach. "Moja szwagierka jest zepsutym bachorem, który zjadł górną warstwę naszego tortu, kiedy my byliśmy w podróży poślubnej. Tym samym pozbawiła nas tradycji".

Pod postem wściekłej panny młodej posypało się wiele komentarzy. Niektórzy internauci stanęli po stronie szwagierki, twierdząc, że to nie powód, żeby wylewać "żale" w mediach społecznościowych. Jeden z internautów napisał, aby ta w zemście zjadła jej tort, patrząc jej prosto w oczy.

Żródło: https://kobieta.wp.pl/panna-mloda-wpadla-w-szal-szwagierka-zjadla-jej-tort-weselny-6430500010149505a

Comments