Masowe Samobójstwa Szanghai | LOCKDOWN

Comments · 807 Views

PROTESTY, GRABIEŻE, MORDOWANE ZWIERZĘTA DOMOWE I MASOWE SAMOBÓJSTWA W SZANGHAJU W CHINACH, GDY LUDZIE GŁODUJĄ PODCZAS BLOKAD

Podczas gdy wszyscy oglądają dziś obecny spektakl w teatrze o nazwie „Ukraina”, tysiące ludzi popełnia samobójstwo w Szanghaju w Chinach, ponieważ jego 25 milionów mieszkańców nadal jest zamkniętych, a wielu z nich podobno głoduje, ponieważ nie mogą dostać jedzenia.

 

Protesty i grabieże podobno się rozpoczęły, a straszne obrazy pojawiają się ludzi skaczących na śmierć z budynków, podczas gdy inni wieszają się. Psy i koty są mordowane na ulicach.

A to jest Szanghaj! W przeszłości spędziłem czas w Szanghaju i jest to najnowocześniejsze miasto w Chinach. Jego dzielnica finansowa i handlowa rywalizowałaby z Manhattanem w Nowym Jorku, Magnificent Mile w Chicago lub Beverly Hills w Los Angeles.

Jeśli może się to zdarzyć w Szanghaju, może się zdarzyć wszędzie.

Słowa nie są w stanie opisać tego, co dziś oglądałem z raportów wychodzących od ludzi na miejscu, więc stworzyłem krótki montaż wideo, który zakomunikuje, co dzieje się teraz w Szanghaju, lepiej niż cokolwiek, co mogę napisać.

To jest BARDZO GRAFICZNE! To ci przeszkadza. Płaczę jak dziecko za każdym razem, gdy oglądam te klipy.

Ale platformy mediów społecznościowych Big Tech cenzurują wiele z tego i nie widzę tego w ogóle ani w mediach korporacyjnych, ani w mediach alternatywnych.

Ale to powinny być teraz wiadomości z pierwszych stron gazet!

Źródło

Autor: Brian Shilhavy
Editor, Health Impact News

Comments