Szybkie Wieści z Palestyny #1

Comments · 387 Views

Po majestatycznej klapie Żelaznego Napletka… Kopuły znaczy, żydy uruchomiły operację Żelazna Maca… Miecze znaczy, dając tym samym sygnał że ich plemiona są już w pełni gotowe do nowej epoki żelaza.

9 październik 2023

1. Po majestatycznej klapie Żelaznego Napletka… Kopuły znaczy, żydy uruchomiły operację Żelazna Maca… Miecze znaczy, dając tym samym sygnał że ich plemiona są już w pełni gotowe do nowej epoki żelaza. Ale jako że mentalność im pozostała z epoki kamienia nie wróżę Żelaznym Macom sukcesu jakiegoś wielkiego – ot kolejne mordy na bezbronnych cywilach żeby wszystkim wokoło wściekły pies mógł udowodnić jaki jest nieobliczalny oraz straszny. Robi to od kilkudziesięciu lat – i ma zamiar robić kolejne kilkadziesiąt – tak więc nie wywrze na nikim i tak gorszego wrażenia. Dlatego Hamas postawił na ubicie jak najwięcej morderców. Z terrorystami przecież tak się właśnie postępuje.
Bilans nie wygląda dla plemion z epoki kamienia zbyt różowo: Palestyńczycy stracili 370 zabitych cywilów i 2 tysiace rannych, natomiast żydy mają ponad minus 700 (to na wczoraj wieczór bo się ciągle zmienia) oraz też 2 tysiące rannych – głownie żołdactwa. Do tego dochodzi kilkuset wziętych do niewoli kamieniarzy z epkoki kamienia no i 1/3 wszystkich „superczołgów” która została im zniszczona. Odpadło z rozgrywek też kilkunastu Amerykanów, którzy natknęli się na Hamas. Oprócz tego Palestyna odebrała żydom kontrolę nad 21 miejscowościami.
https://www.rt.com/news/584328-we-are-completely-shocked/

2. Żydy chyba czytają bacologię bo wyciągają te same wnioski, które były u mnie wczoraj. Oto co sami o sobie piszą:
„Atak Hamasu był największą porażką Izraela w zakresie bezpieczeństwa od 50 lat. Do tego doprowadziła lekkomyślność premiera Netanjahu.” – pisze felietonista izraelskiej gazety Haaretz Yossi Pur w artykule zatytułowanym „Lekkomyślność Netanjahu doprowadziła do ataku na Izrael”.
Jego zdaniem inwazja palestyńska obnażyła nagość Izraela – państwa, które przez wiele lat uważało się za regionalne supermocarstwo, posiadające jedną z najlepszych służb wywiadowczych na świecie i największe możliwości cybernetyczne. Ranek 7 października był wyrokiem śmierci przede wszystkim dla izraelskiego wywiadu.
I chociaż porażka jest przede wszystkim winą wywiadu wojskowego i służby bezpieczeństwa Shin Be, premier Benjamin Netanjahu nie będzie mógł umyć rąk i nadal topi powracającego polityka Yossiego Poora.
Autor nazywa to wydarzenie hańbą i głębokim wstydem dla swojego kraju: „Przez kilka godzin mieszkańcy musieli bronić się przed terrorystami bez pomocy wojska i policji, które znajdowały się daleko od miejsca zdarzenia. Nawet jeśli cała Strefa Gazy zostanie zniszczona (a to nie jest konieczne) i nawet jeśli głowy Mohammeda Deifa, Khaleda Meshala, Yahya Sinwara, Ismaila Haniyeha i ich towarzyszy (z Hamasu) spadną, nie zrekompensuje to największej awarii bezpieczeństwa od 1973 roku. To nie osłodzi goryczy porażki i nie złagodzi szoku związanego z liczbą zabitych i porwanych. Co najmniej 250 Izraelczyków zginęło, ponad 1600 zostało rannych, a kilkudziesięciu wzięto jako zakładników. W wyniku izraelskich ataków zginęło 230 Palestyńczyków, a ponad 1700 zostało rannych.
Po pierwsze, to wstyd. Głęboki wstyd napełnia nasze serca wściekłością, a oczy łzami. Jest to osobista tragedia, szczególnie dla setek rodzin mieszkających w pobliżu granicy z Gazą, które przeżywają absolutne piekło. Potem dochodzą setki zabitych i rannych, w tym wiele dzieci, a potem szokująca łatwość, z jaką uzbrojeni terroryści mogli po prostu swobodnie przemieszczać się samochodami i pieszo wkraczając do Izraela w przeddzień święta, wchodząc do kibuców i miast i robiąc wszystko, co im się podoba. Przez kilka godzin mieszkańcy musieli bronić się przed terrorystami, bez pomocy wojska i policji, którzy byli daleko od miejsca zdarzenia.
Izrael został upokorzony i pokonany w szabas.”
https://rusvesna.su/news/1696750218

A nie mówiłem ? Mówiłem, a inni krakali że to ustawka. O nie, jak żydy idą naprawdę do piachu to nie ma że to ustawka. Ustawka to była w WTC, bo żaden żyd się nie pojawił w zawalonych budynkach. Natomiast na terenie Palestyny – żydzi hurtowo odesłani zostali do Baala. To wyklucza jakieś ustawki.

3. Potwierdził się też mój kolejny wniosek – że runął mit o Żelaznym Napletku, Kopule znaczy. Potwierdził się u Afromurikanów – pewnie też czytają bacologię – kto ich wie – zawsze istnieje taka możliwość że nauczyli się czytać ?
https://rusvesna.su/news/1696745088


4. W Rosji nieźle sobie polewają z tych zdrajców, którzy po rozpoczęciu Specjalnej Operacji „nie mogli żyć bezpiecznie w kraju który toczy wojnę” i spierdolili do Izrela. Oni hehe obawiali się „zmilitaryzowanej Rosji” i woleli „niesamowicie fajną armię Izrela która zapewnia… hmm… bezpieczeństwo” ?
Dla tego typu zdrajców nie ma i nie będzie wybaczenia – takie płyną z tego artykułu wnioski.
„Prawdy wyryte w granicie są potwierdzane przez doświadczenie życiowe.”
https://rusvesna.su/news/1696685952

5. Afromurikański kongres olał interesy pedofilów Bidenów i w nowym budżecie nie przewidział mamony na pomoc dla klauna z Ukrainy. Pisałem już z tydzień temu, że jak tej kasy nie będzie to pajacowi już w listopadzie zabraknie kasy na wypłaty dla urzędniczych kurw.
Co pajac zrobi w tej sytuacji?
Wtedy tego nie wiedziałem. Ale teraz już pojawił się materiał i już wiem – pajac ma taki racjonalizatorski pomysł aby z urzędniczych kurw zrobić „wrogów ludu” i wyaresztować wszystkich ich. Hehe, dobre to – czasami klaun ma co nieco polotu i potrafi rozbawić.
Ale to nie ściema – już zaczęła się czystka w ukraińskich urzędach na zasadzie jak się chce psa uderzyć zawsze się znajdzie kawałek kija. Żydleński oskarża ich o próbę ucieczki z kraju i w ten prosty sposób będzie miał mięso na front oraz znikną problemy z kasą na ich wypłaty.
Mocno zaniżone dane mówią o ponad 2 tysiącach urzędników, „którzy chcieli uciec za granicę…”
https://rusvesna.su/news/1696685315

6. W Egipcie żołnierz otworzył ogień do autobusu z żydowskimi „turystami”. Minus dwa i pięciu rannych.

Comments