homoseksualiści gwałcili „synka” przez 6 lat i sprzedawało go innym pedofilom

Comments · 1786 Views

Po raz pierwszy został zgwałcony gdy miał 2 tygodnie. Kiedy miał 20 miesięcy para homoseksualistów zaczęła go sprzedawać innym pedofilom. Horror dziecka trwał 6 lat, aż do momentu, kiedy obaj homoseksualiści zostali w końcu aresztowani.

Peter Truong i Mark Newton w roku 2005 zapłacili 8 tysięcy dolarów surogatce w Rosji za to, aby urodziła im dziecko. Kiedy chłopiec przyszedł na świat załatwili wszystkie potrzebne dokumenty do jego adopcji. Od tej pory rozpoczęła się ich „troskliwa” opieka. Dziecko mieszkało z nimi w Australii i podróżowało po świecie.

Zobacz także:

Swiadectwo Moniki, która uczyła się niemieckiej szkole, Skutki seksualizacji

Działacze LGBT i pedofilia

Na ratunek miłości. Próbować można na "ojca", "social media" i "łóżko"

Coraz to więcej ukraińców na kierowniczych stanowiskach w Polsce, A Polacy jak spali i tak śpią. Pisowskie 300-500 plus

Edukatorki o projekcie "Stop pedofilii". Nie boją się więzienia. Boją się skutków braku wiedzy

"Dopóki umowa UPC nas nie rozłączy". O tym, co wiąże mocniej niż przysięga małżeńska

„Dwóch tatusiów to lepiej niż jeden”

Cała trójka w roku 2010 stała się bohaterami reportażu radiowego przygotowanego przez dziennikarkę Ginger Gorman pracującą w Australian Broadcasting Company (ABC), publicznym nadawcy będącym pod kontrolą australijskiego rządu. Ginger Gorman zachwalała „ojcostwo” dwóch homoseksualistów jako lepsze niż kiedy dziecko miałoby tylko jednego tatusia. „Two Dad’s Are Better Than One” – pod takim tytułem ukazał się reportaż, którego bohaterami byli Peter Truong i Mark Newton oraz adoptowany przez nich, wówczas 5-letni, Adam.

Ginger Gorman swój reportaż robiła pod założoną wcześniej tezę o dyskryminowaniu i prześladowaniu osób LGBT ze strony heteroseksualnego społeczeństwa. Zwróciła się więc do społeczności  Gejów, Lesbijek, Biseksualistów i Transgenderów z regionu Far North Queensland o to, aby nadsyłali swoje opowieści o tym jak są prześladowani i dyskryminowani. Otrzymała rzekomo setki e-maili na swój apel, ale zainteresowała się szczególnie dwójką homoseksualistów mających pod opieką chłopca. W reportażu Peter Truong i Mark Newton opowiadali o tym z jakimi problemami się borykali, kiedy postanowili zostać tatusiami. Mowa była również o tym, że zapłacili pewnej Rosjance 8 tys. dolarów, aby urodziła im dziecko. W reportażu nie obeszło się od ataku na tradycyjny model rodziny. Gorman pokazała homoseksualistów jako idealnych rodziców, wręcz jako wzorcowy model rodzicielstwa. Z reportażu wynikało jasno, że dziecko było bardzo szczęśliwe, pomimo tego, że nie miało matki.

2010. Ginger Gorman w rozmowie z Peterem Truongiem i Markiem Newtonem oraz 5-letnim

Koniec kłamstwa „szczęśliwej rodziny”

W lutym 2012 roku mit wspaniałych dwóch ojców prysł jak bańka mydlana. Obaj dewianci zostali aresztowani, a wiadomość o ich aresztowaniu obiegła media na całym świecie. W doniesieniach medialnych można było przeczytać, że para homoseksualna nie tylko sama wykorzystywała seksualnie dziecko, ale również sprzedawała „synka” innym dewiantom  z Francji, Niemiec i Stanów Zjednoczonych. W 2013 roku Mark Newton usłyszał wyrok 40. lat więzienia, a Peter Truong, dzięki temu, że zgodził się współpracować ze śledczymi, otrzymał wyrok niższy o 10 lat niż jego „małżonek”.

Znowu dyskryminowani i prześladowani

W roku 2014 popularny australijski program „Four Corners” emitowany w telewizji ABC, a więc należącym do tego samego publicznego nadawcy dla którego pracowała Ginger Gorman, w reportażu śledczym przybliżył więcej szczegółów dotyczących tej bulwersującej sprawy. Przypomniano w nim m.in., że Peter Truong i Mark Newton zostali po raz pierwszy aresztowani w Stanach Zjednoczonych już w październiku 2011 roku, po tym jak policja trafiła na sieć pedofilów i kilku z nich już wcześniej aresztowała. Niestety, dowody jakie wówczas zgromadzili śledczy były niewystarczające i para została zwolniona z aresztu. Twarde dyski z ich komputerów były zaszyfrowane, śledczy nie mogli więc sprawdzić ich zawartości, a obaj homoseksualiści odmówili współpracy z policją.
Jednak Adam został im odebrany, w związku z tym, że było uzasadnione podejrzenie, że może grozić mu krzywda. Obaj homoseksualiści rozpoczęli wówczas kampanię na rzecz odzyskania „syna” w której nacisk kładli, że wszystko co ich spotkało ze strony policji jest wynikiem nietolerancji i homofobii. Ostatecznie jednak ta zabawa nie trwała długo, bowiem kilka miesięcy później obaj zwyrodnialcy przyznali się do winy po tym jak po drugim aresztowaniu śledczy pokazali im filmy w którym ich „syn” jest wykorzystywany przez trenera tenisa z Michigan, 35-letniego Jasona Bettuo oraz 38-letniego Johna Rexa Powella, adwokata z Florydy. To zresztą nie jedyni mężczyźni, którzy kupowali sobie Adama.

Siatka pedofilów

Peter Truong działał w ukrytej siatce pedofilów o nazwie Tail of the Dragon do której należało 20 mężczyzn m.in. z takich krajów jak Wielkiej Brytania, Liban, Stany Zjednoczone czy Meksyk. Siatka działała bezkarnie przez blisko 20 lat. Jak powiedział w rozmowie z „Four Corners” jeden ze śledczych rozpracowywanie tego typu sieci trwa również latami. W tym wypadku trwało to aż 13 lat. W tym czasie grupa ta wysyłała do siebie miliony zdjęć wykorzystywanych seksualnie chłopców, „planowali również tworzenie nowych kolekcji dziecięcej pornografii, które są wysoko cenione przez pedofilów”.

Po tym jak Peter Truong w roku 2005 został „tatusiem” stworzył jeszcze bardziej wąską grupę o nazwie Boy Lovers, przeznaczoną dla tych, którzy płacili za wykorzystanie seksualne Adama. Z zapisów czatu do którego dotarli śledczy wynika, że dewianci należący do tej grupy dyskutowali m.in. o tym, jak zdobyć własne dzieci w podobny sposób jak uczynili to Peter Truong i Mark Newton.

Epilog

Reporterzy „Four Corners” dotarli również do sąsiadów Petera Truonga i Marka Newtona. Z rozmowy wynikało, że obaj mężczyźni bardzo starali się zaprzyjaźnić z sąsiadami, byli wręcz w tym wręcz namolni, jak określił jeden z rozmówców „Four Corners”. Ale również bardzo rzadko przebywali w swoim domu. Pomieszkiwali przez kilka tygodni, a tak to gdzieś ciągle podróżowali. Było to dziwne dla ich sąsiadów, ponieważ wszelkie podróże są bardzo kosztowne, a widać było, że obaj mężczyźni nie pracowali. Tłumaczyli to tym, że pracują w branży IT i to właśnie z tym często związane są ich częste wyjazdy. Te relacje dotyczące niepracowania pokazują, że obaj homoseksualiści wygodnie się urządzili kosztem niewinnego małego człowieka, którego sprzedawali zwyrodnialcom rozsianym w różnych zakątkach globu. Nie zamierzali jednak na tym poprzestać i planowali rozwinąć swój pedofilski biznes…

W listopadzie 2017 roku, kiedy już obaj odbywali kary więzienia, świat przypomniał sobie o dwóch „tatusiach”, po tym jak do mediów trafiła informacja, że zanim jeszcze zostali aresztowani przymierzali się do kupna jeszcze jednego dziecka, które chcieli wykorzystać w taki sam sposób jak Adama.

Zdjęcie: fotomontaż Studio ZP

Źródło:
1. https://archive.org/details/TwoDadsAreBetterThanOne
2. Daily Mail
3. Courier Mail
4. abc.net.au

Źródło: http://hallsme.com/bdRnw

Comments