Deputowana Izby Reprezentantów wdała się w homoseksualny romans z podwładną

Comments · 1772 Views

32-letnia deputowana Izby Reprezentantów z ramienia Partii Demokratycznej Katie Hill ogłosiła 28 października, że zrzeka się mandatu. Powodem stał się wyciek zdjęć ilustrujących skandaliczne życie prywatne młodej polityk.

Piszący o sprawie portal Gazeta.pl opisuje Hill jako „wschodzącą gwiazdę Partii Demokratycznej”. Jednak jej rozwijająca się kariera została szybko ucięta przez skandal jaki wybuchł po publikacji nagich zdjęć i korespondencji jaką Hill prowadziła z kolejnymi kochankami. Pierwsze materiału ukazały się na portalu Redstate. Jeszcze bardziej skandaliczne zdjęcia opublikował brytyjski „Daily Mail”. Na jednym z nich widać nagą, uśmiechniętą Hill, palącą marihuanę przez fajkę wodną. Parlamentarzystka bawiła się w ten sposób 11 września 2017 r. czyli w rocznicę krwawych zamachów na World Trade Centre.

Zobacz także:

ABW wydaliła z Polski rosyjskiego wicekonsula

Polski produkt na czarnej liście żywności. Importują skażone do Polski, żeby exportować jako Polskie skażone (Dobijanie

Polski Autokefaliczny Kościół Prawosławny wciąż przeciw autokefalii dla PKU

Curtea de Argeş 1600 roku - bitwa o Rumunię

Babczenko wyleciał z Ukrainy do Izraela zapowiadając, że wjedzie do Moskwy "na Abramsie"

Amerykańska spółka górnicza na progu bankructwa

Izraelska korporacja, producent systemu inwigilacji Pegasus, pozwana do sądu

Kolejny nielegalny transport odpadów z Norwegii

Najwięcej kłopotów sprawiły Hill kolejne fotografie obrazujące jej romans z 24-letnią kobietą. Okazało się, że homoseksualna kochanka była podwładną polityk pracującą w jej sztabie wyborczym. Innym kochankiem Hill okazał się zarządzający finansami jej sztabu mężczyzna, któremu parlamentarzystka przyznała wysoką premię pieniężną. Kolejne obyczajowe rewelacje publikowane przez media dotyczyły aktywności Hill i jej męża na grupach internetowych dla swingersów, czyli osób praktykujących grupowe zachowania seksualne w przygodnym towarzystwie.

Hill już oskarżyła o wyciek zdjęć i informacji swojego „toksycznego”, jak to określiła, męża oraz „nienawistnych” polityków. Deputowana prowadzi obecnie postępowania rozwodowe. Demokratka nigdy nie ukrywała swojego biseksualizmu, jednak w Partii Demokratycznej przyjęto ścisłą zasadę nie wchodzenia przez polityków w relacje seksualne z podwładnymi, którą to zasadę Hill złamała. Polityk uznała częściowo swoje błędy i ogłosiła zrzeczenie się mandatu.

wiadomosci.gazeta.pl/kresy.pl / streambang.com

Comments