Meghan Markle w meczecie. Brytyjskie media porównują ją do księżnej Diany

Comments · 1060 Views

Przed Meghan Markle i księciem Harrym kolejny dzień wizyty dyplomatycznej w Afryce. We wtorek para książęca odwiedziła najstarszy meczet w RPA. Z tej okazji Meghan włożyła stosowny do okazji strój i od razu została porównana do matki swojego męża, księżnej Diany.

Książę Harry i jego żona Meghan odbywają właśnie 10-dniową podróż po Afryce. Podczas spotkania w meczecie książęca para dyskutowała z przedstawicielami różnych wyznań o tym, jak ważny w RPA jest międzyreligijny dialog.

Meghan Markle jak księżna Diana

Choć temat spotkania był niezwykle ważny, dla sympatyków brytyjskiej monarchii od dyskusji na wysokim szczeblu ważniejsze są jednak kreacje księżnej i to, jak się prezentuje u boku męża. Tym razem skojarzenia nasunęły się same. Meghan włożyła długą suknię zakrywającą ciało, a włosy zasłoniła szalem. Dokładnie w ten sam sposób, w jaki zrobiła to księżna Diana podczas wizyty w Pakistanie w 1996 roku.

Zobacz także:

Księżna Diana na polu minowym w Angoli. Harry i Meghan oddali jej hołd

Melania Trump i Agata Kornhauser-Duda stanęły obok siebie. Kontrowersyjny wybór stroju

Wielbiciele Meghan powinni jednak pamiętać, że ich ulubienica nie jest jedyną członkinią rodziny królewskiej, która inspiruje się księżną Dianą. Już w 2012 roku Kate Middleton, żona księcia Williama, pojawiła się w jednym z malezyjskich meczetów w bardzo podobnym szalu zarzuconym na głowę. Nawet sukienka księżnej Cambridge, którą miała na sobie tamtego dnia, przypominała kreację Diany sprzed lat.

To już kolejny raz podczas wizyty w Afryce, kiedy Meghan jest porównywana do Diany. Jak tylko pojawiła się z małym Archiem na lotnisku, pojawiły się głosy, że chłopiec ma na sobie niemal identyczną czapkę jak ta, którą miał na sobie książę Harry przed laty.

Źródło: https://kobieta.wp.pl/meghan-markle-w-meczecie-brytyjskie-media-porownuja-ja-do-ksieznej-diany-6428242579895937a

Comments