EKONOMICZNE TRZĘSIENIE ZIEMI ZA KILKA DNI

Comments · 205 Views

Od kilku miesięcy prasa ekonomiczna straszy poważnym kryzysem na jesień tego roku. Kiedy więc członek rządu niemieckiego publicznie ostrzega przed dniem 24 września 2022 r., to ludzie mają powody, by wyostrzyć swoje zmysły i uważnie obserwować nadchodzące wydarzenia.

Plotki głoszą, że kryzys będzie 3 razy większy od tego z 2008 r. Polacy jednak kryzysu w 2008 roku nie odczuli, dotyczył on głównie finansistów, więc i teraz mają nadzieję, że nie odczują kryzysu większego od tego, który tworzą rządy nakładając ograniczenia covidowe.
Jeśli ktoś zna datę kryzysu, to znaczy, że kryzys nie jest naturalny tylko sztucznie będzie wywołany. Kryzysy naturalne nigdy nie wiadomo kiedy nastąpią, a kryzysy wywoływane zawsze mają na celu ratowanie tych, którzy je wywołują.
 
 
Babilon Wielki, który steruje ekonomia światową, wywołuje taki bałagan, że czasem musi podpalić dom, by posprzątać. Kryzysy są takim sprzątaniem, za które maja zapłacić niewinni ludzie. https://www.rp.pl/polityka/art36637231-najwiekszy-kryzys-od-pokolen-zacznie-sie-jesienia
Comments