Aktor Tom Cruize chce kręcić we Lwowie swój nowy film [+VIDEO]

Comments · 2175 Views

Tom Cruize odwiedzając Lwów szukał miejsc, w których będzie można kręcić jego kolejny film. Hollywoodzki gwiazdor potwierdził to w liście do mera Lwowa Andrija Sadowego.

Cruize przyleciał do Lwowa własnym odrzutowcem na początku października wraz ze scenarzystą i reżyserem Christopherem McQuarrie. Prosto z lotniska kawalkada samochodów z gwiazdorem przyjechała pod lwowski Ratusz.

Zobacz także:

Dania zgodziła się na budowę Nord Stream 2

Ambasador Izraela po raz kolejny oskarża Konfederację o antysemityzm

Polityk PiS ujawnił cel tej partii - żeby nie powstała prawica narodowa

kibice NAC Breda uczcili żołnierzy gen. Maczka [+VIDEO/+FOTO]

Komisja Europejska skarży się przeciwko Polsce w Trybunale Sprawiedliwości UE

Zrobiliśmy sobie z Polski wielkie wysypisko. Te kraje zwożą do nas śmieci na potęgę

Wielki strajk izraelskich dyplomatów. w Warszawie zamknięto Ambasadę Izraela

Cruize wszedł do siedziby władz miasta otoczony przez ochroniarzy. Tam spotkał się z merem Lwowa oraz szefem państwowej administracji obwodu lwowskiego Markijanem Malskim. Wpisał się też do księgi honorowej. „Dziękuję, że zaprosiliście mnie do waszego pięknego miasta. Lwów to piękne miasto i są tu piękni ludzie i piękny kraj. Kocham Was” – napisał Cruize

Przed wizytą we Lwowie Cruize odwiedził Odessę i Kijów, gdzie spotkał się z prezydentem Zełenskim. Na tym spotkaniu amerykański aktor powiedział, że przyjechał na Ukrainę w poszukiwaniu ciekawych miejsc do kręcenia filmów.

W środę potwierdziły się przypuszczenia, że Cruize chce kręcić we Lwowie swój kolejny film. Ujawnił to mer Sadowy ujawniając w mediach społecznościowych treść listu, który otrzymał od aktora. Dziękując za gorące przyjęcie Cruize napisał, że „dokumentacja scenograficzna [location scouting] była wyjątkowa i czekamy na dalszy ciąg”. Sadowy dodawał, że „już pracuje grupa rozpoznawcza i ogląda różne lokalizacje”. Mer powiedział, że „jeśli wszystko pójdzie normalnie”, ekipa Cruize’a będzie kręcić we Lwowie film.

Wcześniej Sadowy ujawnił, że wybranie się do Lwowa na rekonesans Cruize’owi zarekomendował sam Zełenski.

Kresy.pl / zaxid.net / streambang.com

Comments