Zbrodnicza Patologia: Aborcja pourodzeniowa... czy i tutaj będziemy "gonić" Zachód?

Comments · 2689 Views

„Status moralny noworodka jest równy temu jaki ma płód, w tym sensie, że obojgu brakuje tych właściwości, które usprawiedliwiałyby przypisywanie jednostce prawo do życia”. Wbrew pozorom te słowa nie są częścią hitlerowskiego dekretu.

Jest to cytat z artykułu „Aborcja pourodzeniowa. Dlaczego dzieci powinny żyć?” opublikowanego przez Alberto Giubilini i Francescę Minerva, w brytyjskim Journal of Medical Ethics 25 lutego 2012 roku. Jakby tego było mało wnioski wyciągnięte przez autorów idą jeszcze dalej: ‚To, co nazywamy aborcją pourodzeniową (zabijaniem noworodka) powinno być dopuszczalne we wszystkich przypadkach, w których dopuszczalna jest aborcja, włączając w to przypadki, gdzie noworodek nie jest niepełnosprawny.’

Zobacz także:

Smutne samobójstwo z powodu alergii na Wi-Fi

Insulina - hormon powodem tycia. O czym nie mówią dietetycy i lekarze?

Zaparcia – recepty na poprawę pracy jelit. Zioła i trening brzucha

Miłorząb poprawia pracę mózgu i chroni przed chorobami cywilizacyjnymi

Tak robi się Polaków bambo: Akta sprawy Banasia utajniono na 70 lat!

Wypłata z polisy po szkodzie auta. Fiskus zabierze Ci 25 proc.

Matka w ciąży na próżno błagała o pomoc w szpitalu. Jej 8-letnia córka została zgwałcona

Promieniowanie telefonów komórkowych 5G: jak firmy telekomunikacyjne przegrywają bitwę o narzucenie 5G wbrew woli ludzi

Zbrodniczy Projekt ws. 30-krotności składek ZUS - PiS się wycofuje, Konfederacja triumfuje, Lewica składa własny

W 2004 roku Holandia, Wielka Brytania i Belgia ratyfikowały tzw. protokół z Groningen. Pozwala on na zabijanie chorych noworodków. W Holandii był on do tej pory stosowany w ograniczonym zakresie, ale członkowie ogólnoholenderskiego stowarzyszenia lekarskiego chcą, by stosować go na terenie całego kraju. Eduard Verhagen, twórca protokołu stwierdził: „Rodzice chcą oszczędzić cierpienia dzieciom, ale nie chcą też przyczyniać się do ich śmierci. Dlatego w przypadku zabiegów eutanazji noworodków decydujący głos powinien należeć do lekarza.”

Obecnie w Polsce lekarze zabijają chore, podejrzane o chorobę czy niepełnosprawne dzieci przed narodzeniem. W krajach europejskich zabijają je również po narodzeniu, bo różnica moralna jest dla lekarza żadna. W Polsce zabijają dzieci 6-miesięczne, w Holandii dzieci 9 miesięczne + X dni. Gołym okiem można zobaczyć, że trend zabijania ma tendencję do poszerzania. Czy posłowie to zobaczą?

Matka Teresa kiedyś powiedziała: „Jeśli matka może zabić swoje dziecko, cóż powstrzyma ciebie i mnie abyśmy nie pozabijali się nawzajem?” Czy to proroctwo jest coraz bliższe spełnienia?

Autor: Aleksandra Musiał
Źródło: stopaborcji.pl
9:45 6 października 2017

https://wyborcza24.pl/aborcja-pourodzeniowa-czy-i-tutaj-bedziemy-quotgonicquot-zachod,8228.html

https://gloria.tv/post/9BrK4yAjb1Dt4pT7mdKHWYZV8

Comments