Justin Bieber pokazał zdjęcie z przeszłości. Właśnie tak poznał swoją żonę

Comments · 2457 Views

Justin Bieber i Hailey Bieber są małżeństwem od ponad roku. Teraz gwiazdor pokazał na Instagramie zdjęcie z początków ich znajomości. Okazuje się, że przyjaźnili się od lat.

Justin Bieber - ślub

Justin Bieber ożenił się z Hailey Bieber 13 września 2018 roku. Przez kilka tygodni para ukrywała ten fakt, jednak w końcu podzielili się z fanami dobrą nowiną. Zakochani powiedzieli sobie "tak" po zaledwie 2 miesiącach związku. Mimo to, znali się już od dawna.

Na swoim koncie na Instagramie Justin Bieber opublikował zdjęcie, które przedstawia jego i jego żonę w czasach nastoletnich. "Ja i moja żona. Tak to się wszystko zaczęło" - napisał muzyk. Fotografia pochodzi prawdopodobnie z początków kariery Biebera, czyli lat 2008-2011.

Justin i Hailey Bieber - ślub kościelny

W ostatni weekend września 2019 roku para zamierza wziąć ślub kościelny. Oboje są wierzący i to dla nich bardzo ważny element życia. To właśnie wtedy też odbędzie się wesele dla rodziny i przyjaciół gwiazd.

Źródło:https://kobieta.wp.pl/justin-bieber-pokazal-zdjecie-z-przeszlosci-wlasnie-tak-poznal-swoja-zone-6429356432853121a

Comments